Poszukujemy talentów

Twoja znajomość warta
jest 3000 zł brutto

Happy2Hire

Jak wiesz, obecnie znalezienie pracowników stanowi poważne wyzwanie. Stale poszukujemy do naszego przedsiębiorstwa nowych, utalentowanych osób w różnych dyscyplinach. W ten sposób staramy się zapewnić ciągłość przedsiębiorstwu Plukon. Jest to nasz wspólny interes!

Dlatego zwracamy się do Ciebie z pytaniem, czy zechcesz pomóc nam znaleźć nowych pracowników? Może znasz kogoś w swoim otoczeniu, kto pasowałby dobrze na któreś ze stanowisk biorących udział w akcji? Polecenie nowego pracownika może przynieść Ci 3000 złotych brutto oraz 1000 zł brutto osobie, którą polecisz!

Jak to działa?

Czy znasz kogoś, kto pasowałby na stanowisko w ofercie biorącej udział w akcji? Może to Twój przyjaciel, przyjaciółka, członek rodziny lub znajomy? Jeśli tak, kliknij poniższy przycisk i wprowadź swoje dane i dane polecanej osoby. Jeśli polecana przez Ciebie osoba podejmie pracę w Plukon i przepracuje nieprzerwanie okres określony w Happy2Hire – Warunki programu, otrzymasz łącznie 3000 złotych brutto, a osoba polecana 1000 zł brutto!

W przypadku pytań zapoznaj się z warunkami lub prześlij wiadomość e-mail do happy2hire@plukon.pl.

Warunki udziału w
programie Happy2Hire

3mfy4sdxun3n44w6p9jmknmkq3gg666adsgzpkadkp4qsmjqpj9awpibioqs8533ruyq5gm62z67fhpvny4gmj7tkinp9h69jxw