Forward Food Solutions

Konsumenci i partnerzy z branży mogą liczyć na obietnicę składaną przez Plukon, która jest kluczowa w naszym myśleniu i działaniu: Forward Food Solutions. Ta obietnica wynika bezpośrednio z naszych ambicji, wartości i wizji w zakresie żywności i nadaje kierunek naszemu strategicznemu kursowi.

Forward oznacza naszą siłę innowacji oraz dążenie do rozwoju nowych produktów i rozwoju inicjatyw w łańcuchu: od rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw po poprawę dobrostanu zwierząt, od innowacji w zakresie żywności po koncepcję pakowania.

Food obiecuje więcej niż tylko najwyższej jakości produkty z kury i indyka. Plukon jest obecnie jednym z największych w Europie producentów niezwykle świeżych posiłków, w tym gotowych do spożycia sałatek makaronowych i sałatek obiadowych oraz dań gotowych do obróbki termicznej (ang. ready to cook). Ponieważ Plukon od lat jest producentem artykułów markowych, marketingowcy i twórcy produktów odgrywają ważną rolę w naszym zespole. Innowacyjne myślenie jest przez to częścią DNA organizacji. Rezultatem jest ciągły przepływ innowacyjnych koncepcji w zakresie żywności, które zajmują własną pozycję na rynku odpowiedzialnej, zróżnicowanej żywności.

Oferowane przez nas rozwiązania są realistycznymi, opartymi na wiedzy rozwiązaniami, które wdrażamy wspólnie z partnerami z branży. Mogą to być rozwiązania w budynkach inwentarskich, ale także innowacyjne pomysły w zakresie żywności wędrującej na półki supermarketu.

Nasze kluczowe wartości

Menu